×
×

لیست پادکست های فارسی

پادکست لانه خرگوش

توی لانه خرگوش محیطی داریم که از فضای شلوغ و سیل گونه اخبار و اتفاقات زرد توی اکوسیستم بیتکوین شما رو دور میکنه و رخدادهای مهم بیتکوین رو بهتون میرسونه هدف ما تو این پادکست اینه که برای علاقه‌مندان به پدیده‌ی بیتکوین، سرمایه‌گذاراش، فعالان این فضا و تمام دوستانی که میخوان درمورد بیتکوین اطلاعات داشته باشن، بروزرسانی داشته باشه و در کنارش مطالبی رو یاد بده پادکست لانه خرگوش اول هر هفته منتشر میشه

منتشر شده در پلت فرم های زیر
پادکست شیر یا خط

پادکست شیر یا خط٫ در سال ۱۳۹۴ با ایده اطلاعات آزاد و غیر انتفاعی شروع شد. عدم وجود رسانه های صوتی و تصویری در زمینه بیت کوین و فناوری بلاکچین به زبان فارسی٫ ما را بر آن داشت تا با برگزاری جلسات آنلاین به آموزش٫ تحلیل٫ و بررسی موضوعات تخصصی در این حوزه بپردازیم. این جلسات به صورت زنده و با حضور فعالان و متخصصان از اقصی نقاط دنیا برگزار می گردد.

منتشر شده در پلت فرم های زیر
پادکست سوم ژانویه

در این پادکست با محیطی تعاملی و باز به زبان ساده در مورد مفاهیم و کاربرد های بلاکچین صحبت میکنیم.

منتشر شده در پلت فرم های زیر
پادکست زروان

خالق اهورا ، خدای زمان آمده است تا روایتی متفاوت و مستقل داشته باشد ، از دنیای اقتصاد پولی ، بیانی داشته باشد در مورد نیروی خیر دنیا کریپتو در پادکست زروان مهم ترین مباحث حوزه اقتصاد پولی و بیتکوین رو بازگو میکنیم و کمک‌میکنیم فقر دانش در این حوزه کمی ،کمتر شود.

منتشر شده در پلت فرم های زیر